• Internetové stránky

  Tvorba internetových stránek, webových prezentací

  Internetové stránky, web, aplikace

  Tvoříme firemní i osobní internetové stránky a webové prezentace. Dodáme Vám web přesně dle vašich požadavků. Od souborů statických stránek až po plně sofistikovaný systém s vlastní online správou obsahu a databázovým řešením.

  Internetové aplikace,
  Intranety

  Tvorba internetových aplikací, informačních portálů a firemních intranetů

  Internetové aplikace, Intranety, Informační portály

  Vytvoření internetové aplikace je otázkou specifických požadavků. Aplikace jsou celé nebo z části tvořené "na míru" zákazníka.
  Informační portály s přehledností poskytovaných informací, grafickou jednoduchostí webdesignu a uživatelskou přítupností. Aplikace s napojením a poskytováním zdrojů dat jako jsou RSS kanály, XML exporty a importy, rozesílání bezplatných SMS a emailů na vybrané kontakty.

 • Grafické návrhy,
  Webdesign

  Tvorba grafických návrhů a jejich implementace

  Pro vaše internetové stránky či webové aplikace vytvoříme grafické návrhy. Grafické návrhy implementujeme do dodávaných řešení v souladu se současnými standardy, kdy je grafická část, její definice, striktně oddělena od obsahové. Toto umožní snadnější modernizaci vzhledu - webdesign. Grafický návrh Vám můžeme dodat již zpracovaný ve formě html a css šablony.

  Internetové aplikace, Intranety, Informační portályInternetové aplikace, Intranety, Informační portályInternetové aplikace, Intranety, Informační portályInternetové aplikace, Intranety, Informační portály

  Nový moderní vzhled internetových stránek

  Modernizace vzhledu vašich internetových stránek, trendový webdesign

  Je vzhled vašich internetových stránek staršího data? Díky modernizaci webdesignu získáte internetové řešení, které drží "krok s dobou", reflektuje změny chování a návyky uživatelů internetu. Poskytněte uživatelům vašich stránek vzhled a ovládací prvky, které se staly bežnými a uživatelé je důvěrně znají.

 • Moderní technologie

  Využití moderních technologií, nástrojů a prvků

Kontaktní údaje

stepsnet.cz   
řešení internetových stránek, aplikací, firmeních intranetů, webdesign a grafika


Štěpánek Stanislav, zástupce
Jana Skácela 895 / 14, Svitavy 56802
IČ:76084493

Kontaktní formulář

kontakt