• webdesign, internetové stránky, prezentace, aplikace

  Internetové stránky, prezentace a aplikace

  Grafika a webdesign

  Graficý návrh vašich internetových stránek a prezentací. Vytvoření HTML a CSS šablon i z dodaného grafického návrhu. Tvorba bannerů.

  Programování internetových aplikací

  Programování webových aplikací na míru. Internetové stránky a prezentace s vlastním redakčním systémem pro správu obsahu. Implementace javascriptových appletů, multimediálního obsahu a fotogalerií. Napojení na sociální sítě.

  kontakt
 • Administrace sítí a správa počítačů

  Administrace sítí a správa počítačů

  Správa serverů, klientských stanic, bezpečnost sítě

  Instalace nových i rozšiřování stávajících počítačových sítí. Instalace bezdrátových wifi sítí, jejich konfigurace a zabezpečení Řěšení bezpečnosti klientských stanic a komunikací na síti. Správa programového vybavení, evidence technických prostředků a programového vybavení počítačů. Správa licencí. Vzdálený přístup a správa sítě. Zálohování dat.

  kontakt
 • Údržba počítačů a příslušenství, profylaktika

  Údržba počítačů a příslušenství, profylaktika

  Čištění a kontroly notebooků, počítačů, tiskáren, operačních systémů

  Kompletní vyčištění výkonových dílů počítačů a notebooků. Čištění a seřízení tiskáren. Kontrola a údržba operačního systémů dokáže vrátit a zachovat jeho rychlost a stabilitu programů. Odborná a pravidelná údržba udrží dostatek místa na pevném disku. Obnovení schopností čtení optických mechanik CD/DVD.

  kontakt
 • Uživatelská podpora pro firmy i domácnosti

  Uživatelská podpora pro firmy i domácnosti

  Odborná pomoc při instalaci a provozu nejen programového vybavení

  Podpora uživatelů při jejich práci s programovým nebo technickým vybavením. Pomůžeme Vám při činnostech, které nepatří k vašim bežným. Jsme zde pro situace, kdy si nejste jisti svým postupem. Pomůžeme Vám s uváděním nově zakoupených zařízení i spotřební elektroniky do provozu.

  kontakt

Kontaktní údaje

stepsnet.cz   
řešení internetových stránek a webdesign, údržba a správa počítačů, administrace firemních a domácích počítačových sítí, uživatelská podpora.


Štěpánek Stanislav, zástupce
Jana Skácela 895 / 14, Svitavy 56802
IČ:76084493

Kontaktní formulář